KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4058061
nr 405 8061
Akvarell
1700-tal, 'Swartsiö' 22x20
Utrop:
300 kr
Såld:
19.500 kr
måndag 10 april 2006
450 kr
ledande budet*
900 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.800 kr